Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci

Do grona adwokatów Kancelarii GWP dołączyła mecenas Patrycja Cieślak – Adamiak

Miło nam poinformować, że do zespołu Kancelarii GWP dołączyła adwokat Patrycja Cieślak – Adamiak. 

Pani mecenas posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców indywidualnych, spółek prawa handlowego oraz stowarzyszeń. Bierze udział w procesach tworzenia, przekształcania oraz likwidacji spółek. Zajmuje się także bieżącym doradztwem korporacyjnym, obsługą prawną polegającą m.in. na sporządzaniu i opiniowaniu umów, przygotowywaniu opinii prawnych i innych dokumentów niezbędnych dla funkcjonowania podmiotów gospodarczych oraz dochodzeniem należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego.

W czasie swojej praktyki zawodowej występowała z sukcesem w licznych procesach sądowych, których wartość przedmiotu sporu przekraczała milion złotych, w tym także w postępowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, przekraczającego kwotę 2.000.000,00 zł.

Świadczy pomoc prawną również w postępowaniach nieprocesowych z zakresu prawa osobowego, rzeczowego, spadkowego i rejestrowego.

W zespole kancelarii GWP adwokat Patrycja Cieślak – Adamiak zajmuje się szeroko pojętym prawem umów, kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz reprezentacją osób fizycznych w postępowaniach cywilnych, karnych, rodzinnych i gospodarczych. Reprezentuje Klientów również w postępowaniach pozasądowych, w tym w postępowaniu mediacyjnym.

http://credit-n.ru/offers-zaim/migcredit-dengi-v-dolg.html http://credit-n.ru/calc.html

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.