Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci

Wyrok TSUE w sprawie kredytów we frankach.

Dnia 3 października 2019 roku zapadł ważny dla „frankowiczów” wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Wydane w sprawie orzeczenie jest niezwykle korzystne dla osób, które zawarły umowy kredytowe powiązane z kursem waluty obcej, zwłaszcza frankiem szwajcarskim. Orzeczenie umacnia pozycję osób dochodzących roszczeń z umów kredytowych – umów, zawierających sprzeczne z prawem klauzule wiążące spłacany kredyt z kursem walut obcych. Wyrok jest wiążący dla sprawy, w której Sąd Okręgowy w Warszawie zwrócił się z pytaniami do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.  Dla pozostałych spraw „frankowych” ma on jednak również ogromne znaczenie, bowiem wskazuje na właściwy sposób wykładni przepisów unijnych oraz w konsekwencji – przepisów krajowych. Wyrok otwiera bardzo szeroko drogę do skutecznego dochodzenia roszczeń od banków.

Nasi specjaliści po przeanalizowaniu Państwa umów kredytowych, przedstawią konkretne możliwości działania w sprawie „czytaj więcej” 

http://credit-n.ru/zaymyi-v-ukraine.html http://credit-n.ru/offers-zaim/dozarplati-srochnye-zaimi-online.html

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.