Handel i usługi

Zapewniamy pełne doradztwo prawne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w szeroko pojętej branży handlu i usług. W ramach obsługi codziennej działalności przygotowujemy umowy, dochodzimy wierzytelności i pomagamy w negocjacjach. Reprezentujemy klientów przed sądami, urzędami oraz organami administracyjnymi. Doradzamy przy wyborze odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej i pomagamy przy rejestracji spółek, ich łączeniu, podziale lub likwidacji.

Naszym klientom z branży handlu i usług najczęściej zapewniamy:

  1. Pełną obsługę transakcji handlowych, w tym opiniowanie prawne, audyty merytoryczne i negocjacje umów z kontrahentami.
  2. Kompleksowe dochodzenie należności wraz z prowadzeniem postępowania windykacyjnego – również na etapie sądowym.
  3. Bieżące wsparcie prawne dla organów spółek, pomoc w wyborze optymalnych form prowadzenia działalności gospodarczej.

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów działających w branży handlu i usług. Zawsze na bieżąco śledzimy zapowiadane zmiany na rynku i uwzględniamy je w naszych rekomendacjach. Zdajemy sobie sprawę, że świat handlu jest bardzo dynamiczny, dlatego na życzenie sporządzamy opinie i ekspertyzy, interpretujemy poszczególne zapisy prawa i doradzamy w zakresie bezpieczeństwa prowadzonych transakcji.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.