Nowoczesne technologie

Zajmujemy się obsługą podmiotów działających w branży nowoczesnych technologii (IT). Zakres naszych usług obejmuje doradztwo prawne oraz bieżącą pomoc prawną polegającą m. in. na opiniowaniu oraz negocjowaniu umów. Świadczymy także pomoc w zakresie ochrony praw własności intelektualnej.

Naszych klientów z branży nowych technologii wspieramy przede wszystkim w zakresie:

  1. Przygotowania, negocjowania i zawierania umów licencyjnych na korzystanie z oprogramowania, umów o stworzenie oprogramowania, umów wdrożeniowych, serwisowych oraz depozytu kodów źródłowych.
  2. Sporządzania, negocjowania i zawierania umów licencyjnych o korzystanie z baz danych, przeniesienie praw do baz danych oraz w sporach związanych z ochroną baz danych.
  3. Ochrony praw własności intelektualnej domen internetowych, praw autorskich, znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych.
  4. Rejestracji zbiorów danych osobowych w GIODO.

Doświadczenie kancelarii GWB zostało zbudowane na wieloletniej współpracy ze spółką z branży IT notowaną na GPW, która kooperuje z podmiotami z całego świata. Na bieżąco wspieramy naszych klientów wprowadzających na rynki produkty informatyczne, a w szczególności specjalistyczne oprogramowanie.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.