Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci

Do grona Adwokatów Kancelarii GWP dołączyła Adwokatka Maria Bergmann

Miło nam poinformować, że do zespołu Kancelarii GWP dołączyła adwokatka Maria Bergmann. Absolwentka prawa na Wydziału Prawa i Administracji oraz archeologii na Wydziale Historycznym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację adwokacką odbyła w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobywała pracując od trzeciego roku studiów w poznańskich kancelariach radcowskich i adwokackich. W trakcie aplikacji adwokackiej współpracowała z wieloma adwokatami w zakresie zastępstw na czynnościach, rozprawach i posiedzeniach, dzięki czemu zdobyła bogatą praktykę procesową.

W toku pracy zawodowej prowadziła sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa procesowego, zarówno karnego, cywilnego, jak i rodzinnego. Obsługiwała w szczególności osoby fizyczne, specjalizując się w sprawach karnych, odszkodowawczych i rodzinnych. Z zakresu obsługi przedsiębiorców zajmowała się przede wszystkim sprawami karnymi gospodarczymi. Prowadziła również obsługę przedsiębiorców w obszarze windykacji i prawa pracy. W kręgu jej zainteresowań zawodowych pozostaje szczególnie prawo medyczne, zarówno w aspekcie karnym, jak i cywilnym.

W zespole kancelarii GWP adwokatka Maria Bergmann zajmuje się prawem karnym.

 

 

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.