Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci

Drodzy Klienci i Przyjaciele Biznesowi

Pozwól nam wyrazić nasze wsparcie i współczucie dla ciebie i twoich rodzin w tym trudnym czasie, gdy duża część świata jest dotknięta epidemią wirusa COVID-19, a rządy podejmują surowe środki o znacznym wpływie na opiekę zdrowotną, społeczną, prawną i ekonomiczną na całe społeczeństwo.

Zdrowie naszych klientów i współpracowników jest naszym najwyższym priorytetem, podobnie jak nasza zdolność do zapewnienia ciągłości najlepszych możliwych usług prawnych i podatkowych. Podjęliśmy ostatecznie odpowiedzialne podejście do pracy naszych biur, aby chronić zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów i współpracowników. Niemniej jednak w pełni zdajemy sobie sprawę, że Twoja firma nie może się zatrzymać, a nasze kraje i gospodarki potrzebują Twojej działalności. Z kolei naszym celem jest zapewnienie maksymalnego wsparcia prawnego i podatkowego.

W maksymalnym możliwym stopniu przyjmujemy elastyczne i dynamiczne podejście do tej niezwykle złożonej, ewoluującej sytuacji. Solidna technologia, której używamy, pozwala nam w pełni przejść do pracy zdalnej bez fizycznej obecności w naszych biurach, podczas gdy nasi prawnicy, są przygotowani do zapewnienia pełnego wsparcia i obsługi naszych klientów w tym trudnym czasie.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  http://credit-n.ru/offers-zaim/dozarplati-srochnye-zaimi-online.html http://credit-n.ru/offers-zaim/dozarplati-srochnye-zaimi-online.html

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.