Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci

Aktualności

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzy zespół Kancelarii GWP.

0 komentarzy

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzy zespół Kancelarii GWP.

0 komentarzy

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu Kancelarii GWP dołączyła radca prawny Anna Czapnik- Szpura.

Z przyjemnością i nieukrywaną dumą informujemy, że aplikant radcowski Anna Czapnik – Szpura, członek zespołu prawa handlowego, zdała tegoroczny radcowski egzamin zawodowy. Po ślubowaniu, które nastąpi niebawem, Anna Czapnik -Szpura, dołączy do grona radców prawnych Kancelarii GWP a nasz zespół powiększy się o kolejnego mecenasa. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!  

0 komentarzy

Ranking Kancelarii Prawniczych – Rzeczpospolita 2020

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji ogólnopolskiego Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 roku „Rzeczpospolitej”,  Kancelaria GWP zajęła 14 miejsce w województwie wielkopolskim, co oznacza awans o 3 pozycje względem ubiegłego roku. Do udziału w tegorocznym rankingu zakwalifikowało się 307 kancelarii. Jednocześnie odnotowaliśmy skok o 41 pozycji na liście największych kancelarii, tworzonej  z uwzględnieniem liczby adwokatów, (…)

0 komentarzy

Życzenia Wielkanocne 2020 r.

Szanowni Państwo, Życzy zespół Kancelarii GWP http://credit-n.ru/offers-credit-card/ren-drive-365-credit-card.html http://credit-n.ru/offers-zaim/dozarplati-srochnye-zaimi-online.html

0 komentarzy

Tarcza Antykryzysowa – pomoc dla przedsiębiorców i nie tylko.

To potoczne określenie pakietu ustaw mających na celu przeciwdziałanie koronawirusowi w sferze zdrowotnej i socjalnej a zarazem powstrzymanie spowolnienia gospodarczego i minimalizacja jego skutków ekonomicznych. Nowe przepisy zawierają wiele niezwykle ważnych rozwiązań tak z punktu widzenia pracowników (kwestie związane z zasiłkiem opiekuńczym dla pracowników i rolników na czas braku możliwości wykonywania pracy z powodu opieki (…)

0 komentarzy

Dedykowana grupa zadaniowa COVID-19

Kancelaria GWP Grzesiek Wielgosz Piekarski Spółka Partnerska Powołała specjalny zespół do koordynowania i zarządzania wszelkimi kwestiami prawnymi dotyczących bezpiecznego prowadzenia działalności gospodarczej w czasie pandemii, w tym m.in. w zakresie prawa umów, prawa podatkowego, zagadnienia siły wyższej, prawa pracy, czy ochrony danych osobowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W tym niełatwym okresie dokładamy wszelkich starań, aby (…)

0 komentarzy

Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku ogłoszono na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan zagrożenia epidemicznego

Zdając sobie sprawę, w jak trudnym położeniu znajdują się obecnie Państwa przedsiębiorstwa, Kancelaria powołała specjalny zespół do koordynowania i zarządzania wszelkimi kwestiami prawnymi, podatkowymi i gospodarczymi związanymi z konsekwencjami związanymi z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego. Jesteśmy w pełni gotowi przygotować dla Państwa specjalnie pakiety dokumentów, które mają na celu wspomóc Państwa w odraczaniu i zawieszaniu (…)

0 komentarzy

Drodzy Klienci i Przyjaciele Biznesowi

Pozwól nam wyrazić nasze wsparcie i współczucie dla ciebie i twoich rodzin w tym trudnym czasie, gdy duża część świata jest dotknięta epidemią wirusa COVID-19, a rządy podejmują surowe środki o znacznym wpływie na opiekę zdrowotną, społeczną, prawną i ekonomiczną na całe społeczeństwo. Zdrowie naszych klientów i współpracowników jest naszym najwyższym priorytetem, podobnie jak nasza (…)

0 komentarzy

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych

Szanowni Państwo, Ustawą z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu polski Ustawodawca przewidział utworzenie Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych. Zgodnie z ww. ustawą, w Polsce taki rejestr funkcjonuje od 13 października 2019 r. Ustawodawca powziął decyzję o stworzeniu rejestru by zwiększyć bezpieczeństwo obrotu, tj.: ułatwienie weryfikacji struktur osób prawnych w (…)

0 komentarzy
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.