Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci
8.05.23

Kolejna wygrana Kancelarii w sprawie frankowej przeciwko Getin Noble Bank Spółce Akcyjnej

Z dumą informujemy, że dzięki naszej pomocy, kolejni Klienci Kancelarii wyszli zwycięsko z batalii z bankiem! Sprawa dotyczyła umowy kredytu zawartej przeciwko Getin Noble Bank Spółce Akcyjnej Sprawę prowadzili r.pr. Adam Wielgosz oraz adw. Martyna Wielińska  Mecenasom oraz zadowolonym Klientom serdecznie gratulujemy wygranej przed Sądem II Instancji.  

16.09.22

Wygrana Kancelarii w sprawie frankowej! mBank S.A. (dawniej Bank Rozwoju Eksportu SA, w skrócie BRE Bank S.A.)

Z dumą informujemy, że dzięki naszej pomocy, kolejni Klienci Kancelarii wyszli zwycięsko z batalii z bankiem! Sprawa dotyczyła umowy kredytu zawartej z mBank S.A. (dawniej Bank Rozwoju Eksportu SA, w skrócie BRE Bank S.A.) Sprawę prowadzili r.pr. Adam Wielgosz adw. Maria Bergmann Mecenasom oraz zadowolonym Klientom serdecznie gratulujemy wygranej przed Sądem I Instancji.

16.09.22

Kolejna wygrana Kancelarii w sprawie frankowej! BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie

Z dumą informujemy, że dzięki naszej pomocy, kolejni Klienci Kancelarii wyszli zwycięsko z batalii z bankiem! Sprawa dotyczyła umowy kredytu zawartej BNP Paribas Bank Polska SA.   Sprawę prowadzili r.pr. Adam Wielgosz adw. Izabela Dudek Mecenasom oraz zadowolonym Klientom serdecznie gratulujemy wygranej przed Sądem I Instancji.  

2.09.22

Kolejna wygrana Kancelarii w sprawie frankowej! mBank S.A. (dawniej Bank Rozwoju Eksportu SA, w skrócie BRE Bank S.A.)

Z dumą informujemy, że dzięki naszej pomocy, kolejni Klienci Kancelarii wyszli zwycięsko z batalii z bankiem! Sprawa dotyczyła umowy kredytu zawartej z mBank S.A. (dawniej Bank Rozwoju Eksportu SA, w skrócie BRE Bank S.A.)   Sprawę prowadzili r.pr. Adam Wielgosz adw. Izabela Dudek Mecenasom oraz zadowolonym Klientom serdecznie gratulujemy wygranej przed Sądem I Instancji.      

20.12.21

Polski Ład – najważniejsze zmiany w 2022 roku

Szanowni Państwo, w dniu 29 października br. Sejm uchwalił ustawę o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw zawierającą pakiet zmian podatkowych w ramach rządowego programu Polski Ład. W związku z uchwaleniem uregulowań tzw. Polskiego Ładu, rok 2022 ma przynieść niespotykane w poprzednich latach reformy podatkowe, (…)

29.10.21

Do grona adwokatów Kancelarii GWP dołączył mecenas Maksymilian Bach

  Uprzejmie informuje, iż do zespołu Kancelarii GWP dołączył adwokat Maksymilian Bach. Mecenas posiada kilkuletnie doświadczenie nabyte w ramach pracy m.in. w największych kancelariach prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie karnym, zarówno jako obrońca jak i pełnomocnik pokrzywdzonych.    

20.09.21

Do grona Adwokatów Kancelarii GWP dołączyła Adwokatka Maria Bergmann

Miło nam poinformować, że do zespołu Kancelarii GWP dołączyła adwokatka Maria Bergmann. Absolwentka prawa na Wydziału Prawa i Administracji oraz archeologii na Wydziale Historycznym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację adwokacką odbyła w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobywała pracując od trzeciego roku studiów w poznańskich kancelariach radcowskich i adwokackich. W (…)

30.08.21

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu Kancelarii GWP dołączył radca prawny Adam Olszewski.

Z przyjemnością i nieukrywaną dumą informujemy, że aplikant radcowski Adam Olszewski członek zespołu prawa cywilnego, zdał tegoroczny radcowski egzamin zawodowy. Po ślubowaniu, które nastąpi niebawem, Adam Olszewski dołączy do grona radców prawnych Kancelarii GWP a nasz zespół powiększy się o kolejnego mecenasa.     Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

30.08.21

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu Kancelarii GWP dołączył radca prawny Krzysztof Ratajczak.

Z przyjemnością i nieukrywaną dumą informujemy, że aplikant radcowski Krzysztof Ratajczak członek zespołu prawa handlowego, zdał tegoroczny radcowski egzamin zawodowy. Po ślubowaniu, które nastąpi niebawem. Krzysztof Ratajczak dołączy do grona radców prawnych Kancelarii GWP a nasz zespół powiększy się o kolejnego mecenasa.   Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.