Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci

Historia

Mecenasi Wojciech Grzesiek, Adam Wielgosz oraz Tomasz Babecki założyli kancelarię GWB w 2013 roku. Połączyła ich wspólna wizja usług prawnych integrujących profesjonalizm z dynamiką charakterystyczną dla młodego pokolenia.

Miniony rok kancelaria GWB zakończyła z liczbą 65 kluczowych klientów, a zespół powiększył się do 17 osób. Po niespełna dwóch latach działalności zadebiutowała w rankingu kancelarii i firm prawniczych Redakcji Rzeczpospolitej i uplasowała się na 22 miejscu wśród wielkopolskich kancelarii.

Kluczowe wydarzenia:

  • 2013 – Powstanie GWB Grzesiek Wielgosz Babecki Piekarski Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka Partnerska. Do końca roku kancelaria pozyskuje 10 kluczowych klientów, którzy po dziś dzień korzystają z kompleksowej obsługi.
  • 2014 – Radcowie Prawni i Adwokaci kancelarii biorą udział m.in. w restrukturyzacji firmy o obrocie wynoszącym ponad 200 milionów złotych oraz w negocjacjach i przeprowadzaniu zakupu nieruchomości o wartości ponad 57 milionów złotych. Zespół oraz powierzchnia biurowa powiększają się ponad dwukrotnie.
  • 2015 – Adwokat Marcin Piekarski zostaje nowym Partnerem w spółce. Swoim 8-letnim doświadczeniem wspiera mecenasa Wojciecha Grześka w kierowaniu zespołem zajmującym się prawem karnym gospodarczym. Mecenas Marcelina Wilczyńska, adwokat o 10-letnim doświadczeniu dołącza do kancelarii. Kieruje zespołem zajmującym się umowami.
  • 2016 – Radca Prawny Agnieszka Bruderek zostaje członkiem zespołu kancelarii GWB. Swoje dotychczasowe 7-letnie doświadczenie wykorzystuje do nadzorowania kompleksowej obsługi korporacyjnej. Kancelaria debiutuje w rankingu kancelarii i firm prawniczych Redakcji Rzeczpospolitej. W zaledwie dwa lata działalności osiąga wynik, który uplasował ją na 22 miejscu w Wielkopolsce.
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.