Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci

Misja

Dostarczać inteligentne usługi prawne, oparte na pragmatycznym podejściu do rozwiązywania problemów, w celu zapewnienia skutecznej pomocy naszym klientom.

Pragniemy być dynamiczną kancelarią, zorientowaną na skuteczne doradztwo w sytuacjach problemowych. Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki, a realizacja celów jest efektem połączenia doświadczenia z innowacyjnością oraz odwagą do przeciwstawiania się potencjalnym zagrożeniom.

  • Zawsze analizujemy każdy przypadek indywidualnie;
  • Zawsze aktywnie angażujemy się w sprawy naszych klientów;
  • Zawsze komunikujemy otwarcie w celu obrania właściwiej drogi;
  • Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć rezultat więcej niż satysfakcjonujący.

Rok 2018 zakończyliśmy z wynikiem ponad 92% spraw zakończonych pomyślnie dla klientów. W ocenie sytuacji koncentrujemy się nie tylko na teraźniejszości i przeszłości, ale przede wszystkim na przyszłości. Chcemy mieć pewność, że efekty naszej pracy będą jak najdłużej przynosić korzyści prawne naszym klientom. Nieustannie dążymy do poszerzania dotychczasowych obszarów praktyki lub oferowanych usług, aby dostosowywać się do rosnących i zmieniających potrzeb.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.