Adrianna Chrzanowska

Radca Prawny

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. W 2017 roku obroniła prace magisterką poświęconą statutowym ograniczeniom zbywania akcji. Aplikację radcowską ukończyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Zna język angielski i hiszpański.

 

Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w kancelariach adwokatów i radców prawnych w Poznaniu. W trakcie dotychczasowej praktyki zawodowej zredagowała liczne projekty umów spółek osobowych oraz kapitałowych, zajmowała się obsługą podmiotów gospodarczych, w tym zawiązywaniem oraz rejestrowaniem spółek handlowych, procesami ich przekształcenia, podziału oraz łączenia. Posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów zagranicznych.

 

Zajmuje się także doradztwem w zakresie analizy, opiniowania oraz negocjowania umów, w tym umów najmu lokali w galeriach handlowych.

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP współtworzy dział prawa handlowego i gospodarczego, w szczególności zajmując się kompleksową obsługą przedsiębiorców (dobór formy prawnej prowadzenia działalności, rejestracja, przekształcenia, fuzje i przejęcia, podziały spółek handlowych, bieżące wsparcie prawne). Sporządza projekty umów oraz statutów spółek handlowych, w tym spółek publicznych. Wspiera dział prawa handlowego i gospodarczego w zakresie kontaktu z klientami zagranicznymi, transakcji oraz struktur międzynarodowych.

 

Zajmuje się także doradztwem w zakresie analizy, opiniowania oraz negocjowania umów, w tym umów najmu lokali w galeriach handlowych.

ZAINTERESOWANIA:

Jej pasją jest gotowanie oraz nauka języków obcych. Interesuje się kulturą Włoch, w szczególności kuchnią tego kraju. W wolnym czasie chętnie czyta kryminały oraz reportaże.

 


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.