Agata Sudolska

Radca Prawny

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu na kierunku prawo. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielkopolskich kancelariach prawnych. W trakcie dotychczasowej praktyki zajmowała się obsługą prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa cypryjskiego, sporządzaniem, opiniowaniem i negocjowaniem umów, przygotowywaniem analiz i opinii prawnych oraz wszelkiego rodzaju dokumentacji korporacyjnej. Brała czynny udział w procesach reorganizacji w ramach grup kapitałowych spółek oraz transakcji kapitałowych z uczestnictwem podmiotów trzecich.

Prowadziła sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego, reprezentowała klientów w sądzie oraz przed organami nadzoru (m. in. UOKiK, UODO). Zajmowała się również obsługą procesów legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP.

Pracuje w języku polskim oraz angielskim.

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP jest członkiem zespołu prawa handlowego i gospodarczego, zajmuje się obsługą korporacyjną podmiotów krajowych i zagranicznych oraz bieżącym doradztwem w toku prowadzonej przez klientów działalności gospodarczej.

Zajmuje się również redagowaniem, analizą oraz opiniowaniem wszelkiego rodzaju umów cywilnoprawnych i gospodarczych w języku polskim i angielskim.

Wspiera dział prawa procesowego w zakresie sporządzania pism procesowych oraz reprezentowania klientów kancelarii GWP w postępowaniach przed sądami i urzędami.

ZAINTERESOWANIA:

Prywatnie miłośniczka podróży oraz teatru. Relaksuje się na basenie i podczas seansów saunowych.

SPECJALIZACJE:

Prawo dla Biznesu

Prawo dla Osób fizycznych


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+ 48 61 640 38 18