Agata Sudolska

Aplikant Radcowski

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Aplikantka II-go roku aplikacji radcowskiej przy OIRP w Poznaniu. Doskonale zna język angielski.

Posiada niemal 5-letnie doświadczenie w kancelariach adwokatów i radców prawnych w Poznaniu. W trakcie dotychczasowej praktyki zawodowej zajmowała się obsługą prawną przedsiębiorców, w tym zawiązywaniem, rejestracją, przekształcaniem oraz likwidacją spółek prawa handlowego. Brała czynny udział w sprawie o nadanie stowarzyszeniu statusu organizacji pożytku publicznego, w postępowaniach przed polskim urzędem patentowym oraz w licznych postępowaniach przed UOKiK i UODO. Posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów zagranicznych, w tym m.in. spółek z siedzibą na terytorium Republiki Cypru.

Do jej obowiązków należała również obsługa klientów indywidualnych w sprawach cywilnych i gospodarczych, a także rodzinnych i opiekuńczych.

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP jest członkiem zespołu prawa handlowego i gospodarczego, zajmuje się obsługą korporacyjną podmiotów krajowych i zagranicznych oraz bieżącym doradztwem w zakresie prowadzonej przez klientów działalności gospodarczej.

Zajmuje się również redagowaniem, analizą oraz opiniowaniem wszelkiego rodzaju umów cywilnoprawnych i gospodarczych w języku polskim i angielskim.

Wspiera dział prawa procesowego w zakresie sporządzania pism procesowych oraz reprezentowania klientów kancelarii GWP w postępowaniach sądowych.

ZAINTERESOWANIA:

Jej największe pasje to podróże oraz teatr, zwłaszcza musicale. W wolnych chwilach pokonuje ze znajomymi poznańskie escape roomy.

Fanka gier planszowych, pływania oraz sportów zimowych.

SPECJALIZACJE:

Prawo dla Biznesu

Prawo dla Osób fizycznych


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+ 48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.