Anna Czapnik – Szpura

Radca Prawny

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu na kierunku prawo.

Posiada ponad 3-letnie doświadczenie zawodowe, w trakcie którego wpierała współpracowników przy obsłudze korporacyjnej przedsiębiorców. Zajmowała się sprawami z zakresu prawa handlowego, w tym transakcjami fuzji i przejęć oraz postępowaniami rejestrowymi. Prowadziła wszechstronną obsługę kilkudziesięciu podmiotów zagranicznych, m. in. spółek z siedzibą na terytorium Republiki Cypru oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dokonała 2 transgranicznych połączeń spółek kapitałowych oraz wdrażała w przedsiębiorstwach struktury oparte na wielopoziomowych przekształceniach spółek kapitałowych. Ze 100-procentową skutecznością dokonała licznych wpisów do rejestru przedsiębiorców KRS.

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP jest członkiem działu prawa handlowego operującego w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania. W ramach pracy w zespole prawa handlowego asystuje przy obsłudze postępowań rejestrowych, przeprowadzaniu transakcji fuzji i przejęć.

Obsługuje podmioty zagraniczne oraz uczestniczy w tworzeniu dla nich struktur optymalizacyjnych. Zajmuje się również przeprowadzaniem procesów rejestracyjnych własności przemysłowej zarówno przed krajowym, jak i unijnym urzędem patentowym.

ZAINTERESOWANIA:

Uwielbia kuchnię i kulturę Włoch, a także aurę tego kraju. Jej ukochanym sportem jest tenis, nieobce są jej również stoki narciarskie. Jest wolontariuszką Szlachetnej Paczki.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.