Anna Smogorzewska

Aplikant Adwokacki

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Od 2017 roku odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Wcześniejszą praktykę zdobywała w ramach wielkopolskich kancelarii prawnych, z Kancelarią GWP związana jest od 2014 roku. Swoje zainteresowania koncentruje wokół prawa karnego zarówno polskiego, jak i sfery międzynarodowej. Specjalizuje się także w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności w sprawach dotyczących własności intelektualnej i ochrony danych osobowych, jak również w zakresie sporządzania umów gospodarczych. Obecnie skupia się na rozwijaniu wiedzy z prawa podatkowego
i administracyjnego.

ROLA W KANCELARII:

Obsługuje podmioty w zakresie spraw karnych i karnych skarbowych na wszystkich etapach postępowania karnego oraz w zakresie dochodzenia roszczeń w drodze procesu cywilnego.

W kancelarii GWP zajmuje się również sporządzaniem i uzgadnianiem warunków projektów umów handlowych, a także sporządzaniem projektów pism procesowych w sprawach administracyjnych i podatkowych.

ZAINTERESOWANIA:

W czasie wolnym biega i trenuje crossfit, a także gra w amatorskim teatrze.

 


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.