Maria Bergmann

Adwokatka

DOŚWIADCZENIE :

Absolwentka prawa na Wydziału Prawa i Administracji oraz archeologii na Wydziale Historycznym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację adwokacką odbyła w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobywała pracując od trzeciego roku studiów w poznańskich kancelariach radcowskich i adwokackich. W trakcie aplikacji adwokackiej współpracowała z wieloma adwokatami w zakresie zastępstw na czynnościach, rozprawach i posiedzeniach, dzięki czemu zdobyła bogatą praktykę procesową.

W toku pracy zawodowej prowadziła sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa procesowego, zarówno karnego, cywilnego, jak i rodzinnego. Obsługiwała w szczególności osoby fizyczne, specjalizując się w sprawach karnych, odszkodowawczych i rodzinnych. Z zakresu obsługi przedsiębiorców zajmowała się przede wszystkim sprawami karnymi gospodarczymi. Prowadziła również obsługę przedsiębiorców w obszarze windykacji i prawa pracy. W kręgu jej zainteresowań zawodowych pozostaje szczególnie prawo medyczne, zarówno w aspekcie karnym, jak i cywilnym.

ROLA W KANCELARII:

W zespole kancelarii GWP adwokatka Maria Bergmann zajmuje się prawem karnym.

ZAINTERESOWANIA:

Miłośniczka kotów, kuchni wegetariańskiej, literatury faktu i szeroko pojętej twórczości internetowej. Na bieżąco śledzi wydarzenia ze świata i polityki oraz czyta publicystykę.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.