Ewa Bagrowska

Aplikant Adwokacki

DOŚWIADCZENIE:

Ukończyła studia na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Posiada ponad  4-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w poznańskich kancelariach adwokacko-radcowskich.

Od roku 2018 związana z Kancelarią GWP, od roku 2019 odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.

Swoje zainteresowania zawodowe skupia w szczególności wokół prawa karnego, w tym procedury karnej, prawa karnego gospodarczego, zagadnień odpowiedzialności karnoskarbowej oraz postępowania wykonawczego.

ROLA W KANCELARII :

W Kancelarii GWP odpowiada za obsługę procesów karnych, w tym karnych gospodarczych oraz karnoskarbowych. Zajmuje się również postępowaniami administracyjnymi oraz sądowoadministracyjnymi, w szczególności w zakresie procedur podatkowych oraz kontroli skarbowych. Wspiera dział prawa procesowego cywilnego poprzez sporządzanie pism procesowych na etapie sądowym oraz egzekucyjnym

SPECJALIZACJA:

Kontrole podatkowe i postępowania karnoskarbowe

Reprezentacja w sporach

Odszkodowania i obsługa procesowa

ZAINTERESOWANIA :

Amatorsko interesuje się psychologią. W wolnych chwilach zaczytuje się w poezji i powieściach kryminalnych oraz odkrywa niepoznane dotąd zakątki Europy.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.