Ewa Bratkowska

Adwokat

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka  prawa na Wydziale Prawa i Administracji oraz filologii polskiej na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2018 roku odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała w kancelarii notarialnej oraz kancelariach prawnych w Poznaniu. Od początku swojej praktyki zawodowej zajmuje  się przede wszystkim sprawami z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego oraz gospodarczego, w tym także dotyczących własności intelektualnej. Reprezentuje Klientów zarówno na etapie przedprocesowym, jak i procesowym, prowadząc negocjacje, sporządzając projekty umów oraz uczestnicząc w postępowaniach sądowych i mediacyjnych.

Współuczestniczy także w prowadzeniu spraw kredytobiorców przeciwko bankom, które  stosują niedozwolone klauzule umowne w umowach kredytowych, zarówno waloryzowanych, jak i denominowanych do obcych walut. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również prawo nowych technologii oraz prawo chemiczne.

ROLA W KANCELARII:

Z kancelarią GWP jest związana od 2016 roku. Zajmuje się obsługą prawą przedsiębiorców oraz osób fizycznych, szczególnie w zakresie przygotowywania pism procesowych na wszystkich etapach procesu cywilnego. Sporządza umowy gospodarcze oraz opinie prawne dotyczące zagadnień związanych
z prawem kosmetycznym.

ZAINTERESOWANIA:

Wolny czas spędza czytając powieści kryminalne oraz uprawiając nordic walking.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+ 48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.