Izabela Dudek

Specjalista do spraw postępowań przed UOKiK

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo, adwokatka z 9‑letnim doświadczeniem zawodowym. Aplikację adwokacką ukończyła w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Wpis na listę adwokatów uzyskała w maju 2016 roku.

Z sukcesami reprezentuje w postępowaniach przed Prezesem UOKiK dużych przedsiębiorców z branż m.in. spożywczej – w zakresie nadużywania przewagi kontraktowej wobec dostawców oraz fotowoltaicznej i innych – w zakresie naruszania zbiorowych interesów konsumentów.

Wspomaga Klientów przy zakładaniu podmiotów leczniczych oraz indywidualnych praktyk lekarskich, przeprowadzając ich m.in. przez proces rejestracji tych podmiotów.

Z sukcesami reprezentuje w postępowaniach sądowych tzw. „frankowiczów”.

Doradza Klientom w procesach inwestycyjnych związanych z nabywaniem nieruchomości z rynku pierwotnego, wtórnego oraz na licytacjach komorniczych.

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP jest członkinią Działu Umów oraz Działu Procesowego. W ramach swoich zawodowych obowiązków reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach przed Prezesem UOKiK, a także dostosowuje treść obowiązujących u nich umów i opiniuje stosowane przez nich praktyki pod kątem przestrzegania przepisów ochrony konkurencji i konsumentów. Doradza także Klientom, oceniając przede wszystkim kompleksowo ryzyko takich inwestycji, przy nabywaniu przez nich nieruchomości. Zakłada i wspiera w bieżącej działalności podmioty lecznicze i indywidualne praktyki lekarskie, a także reprezentuje Klientów w sprawach kredytów „frankowych”.

SPECJALIZACJE:

Prawo dla Biznesu

Prawo dla Osób fizycznych

ZAINTERESOWANIA:

Hobbystycznie oddaje się fotografii, gotowaniu, podróżom i zgłębianiu meandrów ludzkiej psychiki. Prowadziła bloga kulinarnego, świadczyła usługi fotografii okolicznościowej, identyfikuje się jako „foodie”. Ulubione kierunki podróży: Azja Wschodnia (w szczególności Wietnam i Tajlandia) i Europa Południowa (w szczególności Włochy i Bałkany). Prywatnie mama i żona, a także posiadaczka kotów rasy Maine Coon oraz tzw. „czarnego humoru”.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18