Jan Jezierski

Młodszy prawnik

DOŚWIADCZENIE :

Student IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z Kancelarią GWP związany jest od 2022 roku.
Posiada doświadczenie praktyczne w bieżącym wsparciu współpracowników z działu handlowego oraz działu cywilnego. Swoje zainteresowania, poza prawem spółek, skupia wokół prawa cywilnego materialnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rzeczowego oraz na zagadnieniach związanych z prawem własności intelektualnej.

SPECJALIZACJE:

Prawo dla Biznesu

Prawo dla Osób fizycznych

ROLA W KANCELARII:

W Kancelarii GWP odpowiada za bieżące wsparcie zespołu:

  • wspiera dział handlowy poprzez obsługę korporacyjną spółek osobowych, spółek kapitałowych oraz przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Swoje działania skupia w szczególności na czynnościach związanych z postępowaniami przed właściwymi sądami rejestrowymi;
  • wspiera zespół w zakresie przygotowania tłumaczeń dokumentów oraz w kontakcie z Klientami Kancelarii, a także sądami i urzędami;
  • zajmuje się analizą przepisów i orzecznictwa w zakresie tematyki prawa spółek.

ZAINTERESOWNIA:

Prywatnie miłośnik sportu, zwłaszcza koszykówki i sportów wodnych. Interesuje go również historia i społeczeństwa krajów azjatyckich. W wolnym czasie poszerza swoje umiejętności językowe.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+ 61 640 38 18