Karolina Szyrocka

Młodszy prawnik

DOŚWIADCZENIE:

Studentka V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie aktywnie bierze udział w wielu krajowych oraz międzynarodowych konferencjach i szkoleniach. Obecnie jest na etapie pisania pracy magisterskiej z zakresu prawa handlowego oraz prawa papierów wartościowych u prof. dr hab. Tomasza Sójki. Swoje doświadczenie zdobywa od III roku studiów, pracując w kancelariach prawnych. Podczas swojej dotychczasowej praktyki zajmowała się przede wszystkim kwestiami z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego m.in. przygotowywaniem dokumentacji korporacyjnej, jak również rejestracją, przekształcaniem oraz likwidowaniem podmiotów gospodarczych oraz ich bieżącą obsługą. Posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym oraz językiem francuskim na poziomie średniozaawansowanym.

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP jest członkiem zespołu prawa handlowego, gdzie zajmuje się obsługą podmiotów krajowych i zagranicznych. Do jej obowiązków należy m.in. przygotowywanie dokumentów, bieżące doradztwo w zakresie prowadzonej przez klientów działalności, a także zgłaszanie zaistniałych zmian do Rejestru Przedsiębiorców KRS.

ZAINTERESOWANIA:

Od najmłodszych lat towarzyszy jej taniec i muzyka. Posiada dwie najwyższe polskie klasy taneczne w tańcu towarzyskim (A/A) oraz ukończyła staż w Nowojorskim Broadway Dance Center z certyfikatem doskonałości. Miłośniczka szeroko pojętej sztuki. W wolnym czasie ćwiczy jogę, uczy się języków obcych i podróżuje.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+ 61 640 38 19
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.