Katarzyna Dziopa

Radca prawny

DOŚWADCZENIE:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Chicago-Kent School of Law. Aplikację radcowską ukończyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz postępowaniu cywilnym. Reprezentuje klientów kancelarii w negocjacjach podejmowanych w toku zawierania umów handlowych oraz w trakcie sporów związanych z wykonaniem umowy, jak również w postępowaniu egzekucyjnym. Posiada doświadczenie w prawie autorskim, własności przemysłowej, ochronie dóbr osobistych oraz w sprawach związanych z czynami nieuczciwej konkurencji.

Zajmuje się także bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych, polegającą m.in. na sporządzaniu i opiniowaniu umów, przygotowywaniu opinii prawnych.

SPECJALIZACJE:

Prawo dla Biznesu

Prawo dla Osób fizycznych

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP jest członkiem działu prawa procesowego.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.