Klaudyna Budkowska

Adwokat

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych oraz podmiotach gospodarczych, w szczególności w prowadzeniu sporów sądowych z szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym rodzinnego, odszkodowawczego i upadłościowego. W ramach swojej ponad 6 – letniej praktyki zawodowej uczestniczyła w wielu sporach sądowych, z sukcesem prowadziła sprawy o skomplikowanym stanie faktycznym i prawnym. Obecnie reprezentuje klientów  w sporach dotyczących kredytów frankowych. 

Była wolontariuszem Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, działającej przy Wydziale Prawa i Administracji. Posiada certyfikat ukończenia kursu z języka angielskiego w administracji publicznej oraz certyfikat ukończenia kursu komunikacji z klientem.

 

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP w głównej mierze zajmuje się prowadzeniem procesów cywilnych. Przygotowuje pisma i opinie prawne oraz bierze udział w analizowaniu i przygotowywaniu dokumentacji korporacyjnej przedsiębiorstw. Aktywnie wspiera sprawy dotyczące dochodzenia należności klientów kancelarii.

ZAINTERESOWANIA:

Jedną z jej największych pasji są podróże. Ważną rolę w jej życiu odgrywa muzyka oraz film.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.