Krzysztof Ratajczak

Radca Prawny

DOŚWIADCZENIE:

Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej, które zdobywał w renomowanych poznańskich kancelariach adwokatów i radców prawnych. Uczestnik szeregu szkoleń z zakresu analiz spółek giełdowych oraz prawa rynku kapitałowego. Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności podmiotów typu Venture Capital, Private Equity, a także doradztwie prawnym dla startupów.

W swojej dotychczasowej praktyce zajmuje się także ochroną danych osobowych oraz bezpieczeństwem informacji, przeprowadził szereg audytów prawnych, w tym w zakresie compliance, a także liczne wdrożenia procedur związanych z bezpieczeństwem danych.

Obecnie skupia się na rozwijaniu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa danych oraz zgłębianiu prawnych aspektów finansowania społecznościowego (crowdfundingu).

ROLA W KANCELARII :

W Kancelarii GWP współtworzy dział prawa handlowego i gospodarczego prowadząc sprawy z zakresu prawa spółek handlowych, przygotowując dokumentację korporacyjną oraz realizując transakcje kapitałowe. Ponadto zajmuje się także doradztwem dla przedsiębiorców w zakresie struktury prowadzonej przez nich działalności oraz form jej zakończenia.

Dla klientów Kancelarii realizuje także postępowania upadłościowe, w tym upadłości konsumenckie. W ostatnim czasie z licznymi sukcesami reprezentuje także klientów Kancelarii w sporach na tle ubezpieczeń społecznych.

Wspiera również dział prawa procesowego w zakresie sporządzania pism procesowych oraz reprezentowania klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych.

ZAINTERESOWANIA:

Jest miłośnikiem nowych technologii i rozwiązań typu smart. W wolnym czasie siatkarz i zagorzały kibic Realu Madryt.

 


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.