Krzysztof Ratajczak

Radca Prawny

DOŚWIADCZENIE:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada niemal 3-letnie doświadczenie zdobyte w kancelariach adwokatów i radców prawnych w Poznaniu. Uczestnik szeregu szkoleń z zakresu analiz spółek giełdowych oraz prawa rynku kapitałowego. Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności podmiotów typu Venture Capital, Private Equity, a także doradztwie prawnym dla startupów.

Obecnie skupia się na rozwijaniu wiedzy z zakresu finansowania społecznościowego (crowdfundingu) i prawa nowych technologii.

 

ROLA W KANCELARII :

W kancelarii GWP współtworzy dział prawa handlowego i gospodarczego prowadząc sprawy z zakresu prawa spółek handlowych, w szczególności asystuje przy obsłudze transakcji kapitałowych oraz postępowań rejestrowych i przekształceń podmiotów wpisanych do Krajowego Rejestru Sądowego. Zajmuje się także szeroko pojętym wsparciem prawnym bieżącej działalności przedsiębiorców oraz redagowaniem i analizą tekstów umów.

Wspiera również dział prawa procesowego w zakresie sporządzania pism procesowych oraz reprezentowania klientów kancelarii w postępowaniach sądowych.

ZAINTERESOWANIA:

Jest miłośnikiem nowych technologii i rozwiązań typu smart. W wolnym czasie siatkarz i kibic hiszpańskiej ligi piłki nożnej.

 


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.