Małgorzata Zawadzka

Aplikant adwokacki

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka kierunków prawo oraz prawo w biznesie, Wyższej Szkoły Bankowej. Od 2021 roku odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. W 2021 roku zdobyła uprawnienia Mediatora nadane przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Doświadczenie zdobywała w instytucjach bankowych oraz wrocławskich kancelariach. Od początku swojej praktyki zawodowej zajmuje  się przede wszystkim sprawami z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego. Reprezentuje Klientów zarówno na etapie przedprocesowym, jak i procesowym, prowadząc negocjacje, sporządzając projekty umów oraz uczestnicząc w postępowaniach sądowych

ROLA W KANCELARII:

Z kancelarią GWP jest związana od 2021 roku. Zajmuje się obsługą prawą osób fizycznych, szczególnie w zakresie przygotowywania pism procesowych na wszystkich etapach procesu cywilnego oraz pism na etapie postępowania przygotowawczego w sprawach karnych.

Współuczestniczy także w prowadzeniu spraw kredytobiorców przeciwko bankom, które  stosują niedozwolone klauzule umowne w umowach kredytowych, zarówno waloryzowanych, jak i denominowanych do obcych walut. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również prawo karne.

ZAINTERESOWANIA:

Wolny czas spędza na podróżowaniu, aktywnym wypoczynku oraz czytając powieści kryminalne.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+ 48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.