Marta Dziublewska

Aplikant radcowski

DOŚWIADCZENIE:

Aplikantka I roku aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym w 2020 r. obroniła pracę magisterską dotyczącą przekształcenia spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w trybie uproszczonym. Doświadczenie zawodowe zdobywa od I roku studiów. Przedmiotem jej zainteresowań jest prawo spółek oraz prawo cywilne.

Od prawie 6 lat zdobywa doświadczenie w kancelariach radców prawnych i adwokatów w Poznaniu. W trakcie dotychczasowej praktyki zajmowała się wsparciem biurowym oraz merytorycznym prawników. Odpowiadała przede wszystkim za kwestie związane z obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie prawa spółek handlowych, w tym rejestracją spółek, przekształcaniem czy przygotowywaniem i zgłaszaniem dokumentów do Repozytorium Dokumentów Finansowych. Posiada również doświadczenie w przedmiocie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

 

ZAINTERESOWANIA:

Przedmiotem jej zainteresowań jest w szczególności prawo spółek oraz prawo cywilne. Posługuje się językiem angielskim. Fanka podcastów oraz muzyki lat 70 i 80. Czas wolny spędza również czytając książki, głównie literaturę faktu, w tym reportaże feministyczne.

 

 


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+ 61 640 38 19
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.