Michał Janicki

Adwokat

DOŚWIADCZENIE:

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz aplikację adwokacką przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Doświadczenie zdobywał w kancelariach adwokackich i radcowskich oraz pracując jako prawnik w spółkach kapitałowych.

Obsługiwał projekty wdrażania nowych produktów i usług na rynek konsumencki, wspierał podmioty gospodarcze w procesach pozyskania finansowania, zastępował klientów w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych.

Wspomaga pokrzywdzonych konsumentów w sporach przeciwko instytucjom finansowym, w szczególności w sprawach tzw. „kredytów frankowych”

ROLA W KANCELARII:

Wspiera podmioty gospodarcze w zakresie obsługi korporacyjnej, sporów sądowych i spraw administracyjnych na wszystkich etapach postępowania. Przygotowuje pisma i opinie prawne, sporządza i negocjuje warunki umów handlowych. Wspiera klientów indywidualnych w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego.

SPECJALIZACJE:

Prawo dla Biznesu

Prawo dla Osób fizycznych

ZAINTERESOWANIA:

Pasjonat horrorów, heavy metalu i fantastyki. Uwielbia spotkania z przyjaciółmi przy grach planszowych oraz wspólne oglądanie filmów i seriali. W wolnych chwilach gra na gitarze elektrycznej


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.