Michał Narożniak

Młodszy prawnik

DOŚWIADCZENIE:

Student piątego roku prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada ponad dwuletnie doświadczenie praktyczne, zdobywane w poznańskich kancelariach. Zajmował się przede wszystkim kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, prawem kontraktowym, prawem pracy, prawem administracyjnym oraz windykacją należności. Obecnie poszerza swoje kompetencje w kierunku profesjonalnej pomocy prawnej klientom indywidualnych.

 

Rola w Kancelarii :

W Kancelarii GWP jest członkiem działu cywilnego. Zajmuje się bieżącym wsparciem mecenasów w codziennej pracy, przygotowywaniem projektów pism procesowych oraz opracowywaniem strategii procesowych.

Specjalizacje :

Prawo dla Biznesu

Prawo dla Osób fizycznych

Zainteresowania:

Wielki miłośnik gór – zarówno rodzinnych, spokojnych Beskidów, jak i strzelistych szczytów alpejskich. Na nizinach biega, jeździ na rowerze i uprawia wspinaczkę, a także czyta – wszystko, co akurat przyciągnie jego uwagę.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+ 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.