Patrycja Cieślak – Adamiak

Starszy specjalista ds. prawnych

DOŚWIADCZENIE:

Absolwentka dziennych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aplikację adwokacką ukończyła w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Posiada doświadczenie zawodowe, które zdobywała w kancelariach adwokackich i radcowskich, w zakresie zastępstwa procesowego, reprezentowania klientów przed sądami powszechnymi, w szczególności w procesach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych oraz karnych. Może pochwalić się bogatym doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców indywidualnych, spółek prawa handlowego oraz stowarzyszeń. Bierze udział w procesach tworzenia, przekształcani oraz likwidacji spółek. Zajmuje się także bieżącym doradztwem korporacyjnym, obsługą prawną polegającą m.in. na sporządzaniu i opiniowaniu umów, przygotowywaniu opinii prawnych i innych dokumentów niezbędnych dla funkcjonowania podmiotów gospodarczych oraz dochodzeniu należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Posiada także szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko bankom w zakresie umów kredytowych indeksowanych do walut obcych.

W czasie swojej praktyki zawodowej świadczy pomoc prawną również w zakresie postępowaniach nieprocesowych z zakresu prawa osobowego, rzeczowego, spadkowego i rejestrowego.

SPECJALIZACJE:

Prawo dla Biznesu

Prawo dla Osób fizycznych

ROLA W KANCELARII:

W kancelarii GWP jest członkiem działu prawa umów oraz prawa procesowego. Zajmuje się kompleksową obsługą spółek handlowych oraz osób fizycznych.

ZAINTERESOWANIA:

Zwolenniczka aktywnego wypoczynku, w szczególności snorkelingu i trekkingu. W wolnym czasie podróżuje, najchętniej poza utartym szlakiem. Miłośniczka niezależnego kina i literatury


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18