Wojciech Grzesiek

partner, adwokat

DOŚWIADCZENIE:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa karnego gospodarczego na UJ w Krakowie. Aplikację adwokacką ukończył w Wielkopolskiej Izbie Adwokatów.

W trakcie 11-letniej kariery wykazał się m. in. skuteczną obroną w procesie karno-gospodarczym, obejmującym zarzut opiewający na kwotę 86 mln zł. Prowadził negocjacje w złożonych procesach inwestycyjnych, do których należą m. in. negocjacje zakończone nabyciem nieruchomości inwestycyjnej o wartości 65 mln zł. Brał udział w procesach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Zrealizował ponad 50 analiz stanu prawnego, przeprowadził ponad 20 audytów prawnych spółek i nieruchomości oraz wspierał podmioty gospodarcze w procesie pozyskania finansowania, w tym dla jednego z nich na łączną kwotę 27 mln zł. W swoim dorobku ma również reprezentację w procesie emisji obligacji o wartości 20 mln zł.

ROLA W KANCELARII:

Zarządza kancelarią GWP, prowadzi procesy karne gospodarcze oraz reprezentuje podatników w toku kontroli podatkowych. Wspiera przedsiębiorców w tworzeniu biznesplanów, doradza podmiotom gospodarczym w procesach inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych.

ZAINTERESOWANIA:

Zwolennik bardzo aktywnego wypoczynku. Z pasją uprawia żeglarstwo i nurkuje, a także bierze udział w biegach długodystansowych. W podróżach od wygody bardziej ceni wyzwania.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.