Zuzanna Błaszczyk

Dyrektor departamentu offshore

DOŚWIADCZENIE-> :

Studentka 2 roku studiów magisterskich na  Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Studiuje kierunek prawno ekonomiczny, który w życiu zawodowym pozwolił jej swobodnie poruszać się zarówno miedzy zagadnieniami gospodarczymi, jak i stroną prawną procesów ekonomicznych. Biegle zna język angielski. Od 2018 r. pracuje w kancelarii GWP. W trakcie dotychczasowej praktyki zawodowej zajmowała się w szczególności kompleksową  obsługą kilkudziesięciu podmiotów zagranicznych m.in  z siedzibą na terytorium Republiki Cypru, Litwy czy Czech.

ROLA W KANCELARII => :

W kancelarii GWP jest członkiem działu prawa handlowego. W ramach pracy w zespole bierze udział w  tworzeniu struktur optymalizacyjnych dla podmiotów zagranicznych, a także wsparciem ich  bieżącej działalności. W tym zakresie  sporządza projekty dokumentacji korporacyjnej,  asystuje w transakcjach  i tworzeniu struktur międzynarodowych.

Co ważniejsze, wspiera dział prawa handlowego poprzez  bieżący kontakt z klientami zagranicznymi.

ZAINTERESOWANIA =>:

Wolny czas spędza z książka historyczną w ręku, bądź w kuchni wypróbowując nowe przepisy. W sezonie zimowym jeździ na nartach, a latem wybiera podróże w nowe zakątki świata.


Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do mnie:
+48 61 640 38 18
Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.