Grzesiek Wielgosz Piekarski
Radcowie Prawni i Adwokaci

Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku ogłoszono na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan zagrożenia epidemicznego

Zdając sobie sprawę, w jak trudnym położeniu znajdują się obecnie Państwa przedsiębiorstwa, Kancelaria powołała specjalny zespół do koordynowania i zarządzania wszelkimi kwestiami prawnymi, podatkowymi i gospodarczymi związanymi z konsekwencjami związanymi z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego. Jesteśmy w pełni gotowi przygotować dla Państwa specjalnie pakiety dokumentów, które mają na celu wspomóc Państwa w odraczaniu i zawieszaniu płatności wszelkich należności oraz wspierać w wyborze najlepszych rozwiązań w kwestiach kadrowych, a także tych związanych z kontrahentami i dostawcami.

Informujemy, że nasze możliwości techniczne, pozwoliły nam w pełni przejść do pracy zdalnej, co powoduje, że nasi prawnicy są przygotowani do zapewnienia Państwu pełnego wsparcia i obsługi.

http://credit-n.ru/kurs-cb.html http://credit-n.ru/offers-zaim/platiza-mgnovenniy-zaim-online.html

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.