Obsługa procesów inwestycyjnych

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze procesów pozyskiwania środków finansowych, umożliwiających zrealizowanie wielomilionowych inwestycji.

Doradzamy przy podejmowaniu decyzji o podjęciu procesu inwestycyjnego, wyboru kierunku, w jakim inwestycja ma zmierzać oraz jego dostosowania do aktualnego i przyszłego zapotrzebowania na rynku gospodarczym.

Zajmujemy się także pomocą w kwestiach związanych z dostosowaniem inwestycji do aktualnych wymagań prawnych. Nasi adwokaci i radcowie prawni biorą udział w negocjacjach warunków współpracy z osobami mającymi uczestniczyć we wdrażaniu jej w życie.

Zakres świadczonych usług obejmuje również analizę sytuacji finansowej podmiotów zainteresowanych podjęciem nowej inwestycji, doradztwo i wsparcie w organizacji przedsięwzięcia oraz odpowiednie dostosowanie umów handlowych. Doświadczenia zdobyte podczas licznych fuzji, przekształceń i przejęć wykorzystujemy do optymalnego przeprowadzenia klientów przez proces inwestycji.

Twoja sytuacja

  • Chciałbym w coś zainwestować, ale nie jestem na bieżąco z zapotrzebowaniem rynku.
  • Niedawno rozpocząłem realizację nowej inwestycji, ale mam problem z uzyskaniem pozwolenia/koncesji.
  • Rozpoczynam nową inwestycję i potrzebuję dobrej umowy, która zabezpieczy moje interesy.

Nasze rozwiązanie

  • Doradztwo w zakresie celu i kierunku inwestycji, sporządzenie planu strategicznego i jego realizacja.
  • Reprezentowanie w toku postępowań przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi.
  • Sporządzanie projektów umów handlowych, a także negocjowanie ich warunków z kontrahentami.

Nasi specjaliści

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.