Upadłość konsumencka

Świadczymy pomoc prawną klientom w trudnej sytuacji finansowej poprzez wsparcie ich w ramach kompleksowego programu naprawczego. Doradzamy przy restrukturyzacji zadłużenia oraz w sprawach związanych z niewypłacalnością i upadłością.

Celem naszych działań jest oddłużenie niewypłacalnego dłużnika w ramach konsumenckiego postępowania upadłościowego. Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedziny bankowości, finansów i prawa podatkowego zapewniamy unikalną, wieloaspektową analizę nastawioną na wyszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań problemów klientów.

Upadłość konsumencka jest „drugą szansą” dla osób, którym przydarzyły się niepowodzenia życiowe oraz metodą przywrócenia spokoju i normalności w funkcjonowaniu całego gospodarstwa domowego. Kompleksowo reprezentujemy naszych klientów również w  zakresie rozwiązywania sporów zarówno w ramach postępowań sądowych, jak i na etapie przedsądowym.

Twoja sytuacja:

  • Jestem byłym przedsiębiorcą z kłopotami finansowymi „na karku”, które utrudniają mi życie prywatne.
  • Jestem małżonkiem dłużnika i obawiam się o własną przyszlość oraz konsekwencje dla rodziny.
  • Mam kłopoty finansowe z powodu zaciągniętego kredytu we frankach szwajcarskich.

Nasze rozwiązanie:

  • Zawarcie ugody z wierzycielami oraz przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.
  • Zabezpieczenie majątku rodziny przed egzekucją oraz ustalenie strategii spłaty długu.
  • Zawieszenie egzekucji z chwilą ogłoszenia upadłości aż do chwili umorzenia zobowiązań.

Nasi specjaliści

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.