Prawo gospodarcze

Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi w sprawach z pogranicza prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie przedsiębiorcom działającym w różnych branżach, dzięki czemu możemy skutecznie wpierać ich w nieustannym rozwoju.

Reprezentujemy klientów w procesach sądowych w sporach gospodarczych, m. in. toczących się pomiędzy podmiotami, a także zajmujemy się prowadzeniem postępowań nieprocesowych w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w sprawach wieczystoksięgowych. Jednym z naszych sukcesów jest wygrana sporu przed Sądem Najwyższym w sprawie gospodarczej.

W ramach świadczonych usług prawnych doradzamy w kwestiach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa oraz przygotowujemy opinie prawne i umowy. Zapewniamy pomoc prawną w przypadku egzekwowania należności od kontrahentów, opiniowania umów handlowych, w trakcie prowadzenia negocjacji handlowych. Przeprowadzamy również procesy optymalizacji i restrukturyzacji spółek

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.