Prawo karne i karnoskarbowe

Świadczymy profesjonalną obsługę prawną w zakresie tzw. white collar crimes (spraw karnych gospodarczych i karnych skarbowych). W ramach naszych usług zapewniamy doradztwo w zakresie prawnokarnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

Reprezentujemy interesy osób pokrzywdzonych na przedpolu procesu karnego oraz na pozostałych etapach toczącego się postępowania. Wspieramy klientów w dochodzeniu roszczeń majątkowych w procesie karnym, a także zajmujemy się ochroną wizerunku i renomy przedsiębiorstwa. Podejmujemy się obrony w sprawach karnych i karnych skarbowych, oferując profesjonalną reprezentację na etapie postępowania przygotowawczego, przed sądem oraz w postępowaniu karnym wykonawczym.

Zajmujemy się również analizą zagadnień związanych z przestępczością gospodarczą i zapobieganiem ryzyku poniesienia odpowiedzialności karnej, gromadzeniem materiału dowodowego i oceną jego przydatności procesowej. Przygotowujemy opinie prawne w przedmiocie oceny ryzyka odpowiedzialności karnej podczas prowadzenia biznesu oraz wspieramy klientów w prowadzeniu wewnętrznych dochodzeń.

Oferujemy pomoc prawną w sprawach o wykroczenia powszechne i skarbowe.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.