Prawo międzynarodowe

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów, prowadzących działalność gospodarczą wykraczającą poza granice kraju ich pochodzenia.

Nasz dynamicznie rozwijający się zespół na bieżąco śledzi zmiany w regulacjach prawa europejskiego i międzynarodowego, gwarantując klientom pewność obrotu gospodarczego w ramach prowadzonej działalności zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wspieramy naszych Klientów w zakresie sporządzania i realizacji umów handlowych z podmiotami zagranicznymi, w tym umów międzynarodowej sprzedaży towarów, doradzamy w przedmiocie nabywania nieruchomości przez cudzoziemców. Wspieramy prawnie także proces rejestracji siedziby spółki poza granicami kraju oraz doradzamy strategicznie w zakresie inwestycji o zasięgu międzynarodowym.

Obsługujemy naszych klientów w językach angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić im kompleksową obsługę prawną na wielu płaszczyznach prowadzonej działalności gospodarczej, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.