Prawo pracy

Świadczymy szeroki zakres usług prawnych zarówno w sferze indywidualnego, jak i zbiorowego prawa pracy. Zapewniamy pomoc w zakresie opracowywania dokumentacji pracowniczej oraz rozwiązywania sporów pracowniczych.

Zajmujemy się przygotowaniem, a także uczestniczymy w postępowaniach sądowych oraz mediacyjnych. Wspieramy klientów w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej w relacjach pomiędzy pracodawcą a pracownikiem.

Oferowana przez nas kompleksowa obsługa poparta jest nie tylko wieloletnim doświadczeniem zdobytym w wyniku współpracy z podmiotami gospodarczymi, ale również bieżącą analizą aktualnej polityki prawa oraz trendów w zarządzaniu firmą, usługami i zasobami ludzkimi. Rozumiemy ryzyko towarzyszące zarządzającym zarówno małymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami, dlatego doradzając uwzględniamy aspekty biznesowe prowadzonej działalności, gwarantując tym samym innowacyjną politykę zatrudnienia.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.