Prawo restrukturyzacyjne

Świadczymy usługi prawne z obszaru prawa restrukturyzacyjnego, umożliwiając tym samym przedsiębiorcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, m. in. dostosowanie prowadzonej działalności do wymagań rynkowych. W ramach obsługi zajmujemy się pomocą w zakresie procedur naprawczo-oddłużeniowych.

Zapewniamy klientom wsparcie w postępowaniach o zatwierdzenie układu, w procesie postępowania układowego, przyspieszonego postępowania układowego oraz postępowania sanacyjnego. Wspieramy ich także przy wyborze optymalnej dla danej sytuacji procedury.

Pomagamy przedsiębiorcom w przygotowaniu wniosków o otwarcie postępowania naprawczego, ugód pozasądowych i planów restrukturyzacyjnych, a także ściśle współpracujemy z ekspertami finansowymi i podatkowymi. Doradzamy przy negocjacjach pomiędzy dłużnikami a wierzycielami oraz przy zbywaniu i nabywaniu majątku w warunkach sprzedaży wymuszonej.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.