Prawo ubezpieczeniowe

Obserwowana w polskim prawie tendencja poszerzania zakresu ubezpieczeń obowiązkowych oraz rosnące zainteresowanie ubezpieczeniami dobrowolnymi, doprowadziła do dynamicznego rozwoju prawa ubezpieczeń. Zapewniamy w tym aspekcie szeroki zakres usług, gwarantując doradztwo prawne na najwyższym poziomie.

Wspieramy klientów na etapie zawierania umów ubezpieczeniowych, negocjując dla nich korzystne postanowienia oraz w trakcie dochodzenia odszkodowań w postępowaniu procesowym i nieprocesowym.

Zajmujemy się reprezentacją w sporach sądowych, z powodzeniem dochodzimy roszczeń z tytułu szkody poniesionej w wyniku zdarzeń komunikacyjnych, działań osób trzecich, jak i wypadków losowych. Świadczymy usługi w zakresie prowadzonego postępowania likwidacyjnego oraz doradzamy w przedmiocie dokumentacji poniesionej szkody.

Wieloletnia praktyka i doświadczenie prawników kancelarii GWB, zbudowane na udziale w setkach postępowań sądowych, gwarantuje wysoką skuteczność w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.

Dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.